Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pvdf color coated painted aluminum coil ] eşleşme 87 Ürünler.
Alüminyum Renkli Kaplama Çizgi Bobin Rolü 3003 3005 3105 Alaşım Sınıfı Ön Boya
| Renk: | Ral Serisi Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Genişliği: | gereksinimlerinize göre |
| Sertifika: | ISO9001, SGS, CE, CTC |
İnşaat için 10mm Genişlik 0.3mm Kalın Ön Boyalı Alüminyum Levha PE PVDF
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 6,5 mm |
Alüminyum bobinleri Alüminyum bobin ruloları Renk kaplı Alüminyum bobinleri Yaprak metal ruloları
| ALLOY: | 1050 1100 3003 3004 5051 5052 6061 |
|---|---|
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
OEM ODM 6mm 5000 6000 Serisi Ön Boyalı Alüminyum Levha
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 6,5 mm |
3000 Serisi PE PVC Kaplamalı Alüminyum Trim Rulo Boyalı Alüminyum Levha
| Alaşım: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2-3mm |
3003 3004 3005 Dayanıklı Renkli Kaplı Alüminyum Bobin Rulo Çukur Bobini İçin
| Alaşım: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2-3mm |
Oluk Çatı Kaplama için Renk Kaplı PVDF Alüminyum Levha Bobin
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 Renkli Alüminyum Bobin Mükemmel Görünüm 032 Alüminyum Bobin Alüminyum Boyalı Bobin
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Genişliği: | 20-2400mm |
Renkli Alüminyum Rulolar Ön boyama Boya Renkli Kaplama Alüminyum Bobin
| ALLOY: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
Beyaz Mavi Yeşil Renk Kaplı Alüminyum Rulo Pvdf Boya Kaplı Rulolar
| anahtar kelime: | Beyaz Kaplamalı Alüminyum Rulo, Mavi Alüminyum Rulo, Pvdf Alüminyum Boya Kaplı Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |

