Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pvdf color coated painted aluminum coil ] eşleşme 87 Ürünler.
Yüksek Parlak Boyalı Alüminyum Bobin Özelleştirilmiş Genişlik 100-1600mm 3.0mm
| Kalınlık: | 0,2-3,0 mm |
|---|---|
| bobin kimliği: | 200/300/400/500, vb. |
| Genişlik: | 100-1600mm |
Renkli Kaplanmış Alüminyum Rulo 3003 3004 Boyalı 5052 Eloksallı 3.0mm
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-3,0 mm |
| Genişlik: | 10-2000mm |
PVDF Kaplamalı 1100 3003 3004 3105 5052 Alüminyum Bobin Rengi Rulo Beyaz
| anahtar kelime: | Kaplamalı Alüminyum Rulolar, PVDF Renkli Kaplı Alüminyum Rulo, 1100 Kaplamalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
1060 3003 3004 5052 PE Pvdf Boyalı Renk Kaplı Alüminyum Rulo Sac Rulo Şerit
| anahtar kelime: | Renkli Kaplı Alüminyum Bobin, renkli alüminyum bobin, boyalı alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1xxx 3xxx 5xxx Serisi Boyalı Alüminyum Bobin 1.0mm Kanal Mektupları için Renk Kaplı Alüminyum Bobin Rulosu
| anahtar kelime: | renkli alüminyum bobin, renkli kaplamalı alüminyum bobin, renkli alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Kalınlık 6.0mm Renkli Kaplı Eloksallı Alüminyum Levhalar PVDF Kaplama
| Ürün adı: | boyalı Alüminyum Rulo / Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
PE PVDF Beyaz Alüminyum Oluk Bobin Ön Boyalı Renkli Kaplı Alüminyum Rulo Levha
| anahtar kelime: | renk kaplı alüminyum bobin, beyaz alüminyum oluk bobini, önceden boyanmış alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Alüminyum Altın Levhalar 0.6mm Boyalı Renk Kaplı Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| Anahtar kelime: | renkli kaplamalı alüminyum bobin, beyaz alüminyum oluk bobini, önceden boyanmış alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| Öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
PE PVDF Boyalı Alüminyum Sac Levha Bobini 3003 3105 3.0mm 1600mm
| Kalınlık: | 0,1-3,0 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 100-1600mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

