Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pvdf aluminum circle ] eşleşme 42 Ürünler.
5083 Eloksallı Alüminyum Levha Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Levha
| anahtar kelime: | 5083 Alüminyum Levha,5083 Alüminyum Levha,5mm alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
0.1mm Eloksallı Alüminyum Levha Levha 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351
| İsim: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
0.1mm 350mm Alüminyum Alaşımlı Levha Plakası 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| isim: | alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Levha Alaşımlı Levha H32 Levha 350mm
| anahtar kelime: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
1000 Serisi Kaplama Alüminyum Bobin Şeritleri 3D Kanal Mektup İşaretleri İçin
| Alaşım kalitesi: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,1-6,5 mm |
Alüminyum bobinleri Alüminyum bobin ruloları Renk kaplı Alüminyum bobinleri Yaprak metal ruloları
| ALLOY: | 1050 1100 3003 3004 5051 5052 6061 |
|---|---|
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
350mm Alüminyum Sac Levha Metal 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| anahtar kelime: | H12 Alüminyum Levha,H24 alüminyum levha,1070 alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
5052 Alüminyum Sac Metal 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm H32 Sac Fabrikası
| anahtar kelime: | H32 Alüminyum Levha,5052 alüminyum levha,0,1 mm alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 5052 |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
A1060 A3003 Renkli Kaplı Boyalı Alüminyum Bobin T3 Temper
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |
Boyalı Alüminyum Kaplı Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |

