Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pvdf aluminum circle ] eşleşme 42 Ürünler.
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1060 1050 1100 Pvc Boyalı Kaplama Renkli Alüminyum Levha Renkli Oluk İçin Kaplı Bobin
| anahtar kelime: | pvc kaplı alüminyum levha, alüminyum kaplı bobin oluğu, alüminyum renkli kaplamalı bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1060 1070 PE PVDF Kaplama Elmas Portakal Kabuğu Sıva Kabartmalı Alüminyum Rulo
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| Kalınlık: | 0,15 mm-5,0 mm |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 Çatı Kaplama için Boyalı Renkli Kaplamalı Alüminyum Levha Bobin Şeridi
| anahtar kelime: | Çatı Kaplama için Alüminyum Levha Rulo , Boyalı Renkli Kaplamalı Alüminyum Levha Rulo Şeridi , 1050 |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
Alüminyum Altın Levhalar 0.6mm Boyalı Renk Kaplı Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| Anahtar kelime: | renkli kaplamalı alüminyum bobin, beyaz alüminyum oluk bobini, önceden boyanmış alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| Öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Ön Boyalı Alüminyum Rulo Renk Kaplı Alüminyum Rulo Boyalı Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Ön Boyalı Alüminyum Rulo , Renkli Kaplı Alüminyum Rulo , Boyalı Alüminyum Levha Levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Elmas Alüminyum Çerezli Plak 1050 1100 3003 5052 Çıkıntılı Alüminyum Yaprak
| ALLOY: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi Alüminyum Yaprak |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, özel |
Yapı Malzemesi Plakası İçin Yüksek Kaliteli 1050 Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha, 1050 alüminyum levha, Yapı Malzemesi İçin Alüminyum Sac |
|---|---|
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
| Kalınlık: | 0.2mm-350mm |
Fabrika Fiyatı 1050 Alüminyum Levha O-H112 Alüminyum Levha Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha,1050 alüminyum levha,1050 alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Alaşımlı Levha H32 Levha
| Anahtar kelime: | 6061 Alüminyum Levha, ambalaj için alüminyum levha, 6061 H32 alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| Öfke: | O - H112 |

