Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ polished aluminum coil 1050 ] eşleşme 321 Ürünler.
Morrir Alüminyum Yansıtıcı Yaprak Rulolar Sonlu cilalanmış yapraklar
| Kalınlık: | 0.1-10MM |
|---|---|
| Genişlik: | 10-1500mm |
| Uzunluk: | 1m-12m veya özelleştirilmiş |
Eloksallı 3mm 6mm 8mm 6082 6063 Alüminyum Sac Ayna Cilalı
| Ürün adı: | Eloksallı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.1mm Alüminyum Alaşımlı Şerit 1050 1060 1070 1100 3A21 3003
| Yüzey işleme: | Mill Finish, Eloksal, Toz Boya, Fırçalama, Parlatma, Kumlama, Vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| Hata payı: | ±0,02 mm |
1050 Alüminyum Alaşımlı Rulo 2mm 5mm Kalınlık Rulo Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Bobin,2mm-5mm Alüminyum Bobin Fiyatı, |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
350mm Kalınlık AA1100 Alüminyum Levha Bobin Kaplı Yüzey
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alaşımlı Alüminyum Rulo Ruloları Stok Tedarikçileri 1050 1060 1070
| anahtar kelime: | Alüminyum Rulo Sac, Alüminyum Rulo Stok , 1050 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
1050 1060 1100 3003 5005 H32 İnşaat için Alu Bobini 0.2mm 0.7mm
| Ürün Adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 5005 |
| Temperatör: | O-H112 |
alüminyum kanal harf bobini Alüminyum Trim Bobini Alüminyum Levha Rulosu
| Kelime: | alüminyum trim bobini, alüminyum kanal harf bobini, alüminyum levha rulosu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3005 3105 Alüminyum Trim Bobin Üretici Alaşımlı Kaplı Bobin Fiyatı
| anahtar kelime: | Can için Alüminyum Rulo, Alüminyum Levha Rulo, alüminyum alaşımlı rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Çin'den Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Çatı Ruloları H24
| anahtar kelime: | Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulolar, Çatı kaplama için Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |

