Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pe pvdf aluminum alloy coil ] eşleşme 148 Ürünler.
Parlak ve Renkli İç Dekorasyon için PE PVDF Kaplama Renkli Kaplı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | boyalı Alüminyum Rulo/Levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000Serisi, 3000Serisi, 5000Serisi, 6000Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
İnşaat için 10mm Genişlik 0.3mm Kalın Ön Boyalı Alüminyum Levha PE PVDF
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 6,5 mm |
2mm Renkli Alüminyum Bobin Stock Renkler Alüminyum Trim Bobin 3105 1100 5052 Alaşım
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
5052 Renkli Alüminyum Bobin Mükemmel Görünüm 032 Alüminyum Bobin Alüminyum Boyalı Bobin
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Genişliği: | 20-2400mm |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Alaşım: | 1000/3000/5000/6000/vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2mm - 8mm veya özelleştirilmiş |
3000 Serisi PE PVC Kaplamalı Alüminyum Trim Rulo Boyalı Alüminyum Levha
| Alaşım: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2-3mm |
PVDF Kaplama Renk Kaplama Alüminyum Alaşım Metal Alüminyum Bobin
| Alaşım/Sınıf: | 1050 1070 3003 3004 5052 vb. |
|---|---|
| öfke: | O H12 H14 H18 H24 H32 H111 H112, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2 mm-6,5 mm |
Endüstriyel Makine ve Ekipman Parçaları için Performans Sağlayan Alüminyum Alaşım 3003 5052 Renkli Kaplamalı Rulo Sac Şerit
| Ürün adı: | Renkli Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım ya da değil: | Alaşım |
| Renk: | RAL Renk Müşterinin Gereksinimi |
Ahşap Tahıl Alüminyum Levha PE PVDF Boyalı Alüminyum Renkli Kaplama Levha
| anahtar kelime: | ahşap tahıl alüminyum levha , pvdf kaplama alüminyum levha , alüminyum renkli kaplama levhası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1060 1100 1050 h14 h16 h18 PE PVDF Boyalı Renk Kaplı Alüminyum Alüminyum Rulo Oluk İçin Rulo
| anahtar kelime: | Boyalı Alüminyum Rulo , Renkli Kaplı Alüminyum Rulo , İnşaatlar için Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

