Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ mirror finish aluminum sheet ] eşleşme 360 Ürünler.
7075 T651 Oluklu Alüminyum Levha Alüminyum Çatı Kaplama Levhası
| anahtar kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası , 7075 T651 Oluklu Alüminyum Levha , alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynak, Delme, Kesme |
Marine Grade Alüminyum 5052-h32 5005 H34 H14 Alüminyum Levha 3 cm 15mm Kalın Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | Deniz sınıfı alüminyum 5052-h32, 3 cm kalınlığında alüminyum plaka, 15 mm kalınlığında alüminyum lev |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
6061 6063 7075 T6 Alüminyum levha / 6061 6063 7075 T6 Alüminyum levha
| anahtar kelime: | 6061 Alüminyum Levha , 6063 Alüminyum Levha , 7075 T6 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Levha Alaşımlı Levha H32 Levha 350mm
| anahtar kelime: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
12mm 20mm Kalın Alüminyum Levha Alüminyum Kalın Levha 6061-T6 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 6061-t6 alüminyum levha , alüminyum kalın levha , alüminyum levha 20 mm kalınlığında |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Güneş Parabolik Yansıtıcı Bobin Tablası için Polatlı Ayna Bitirme Anodizasyonlu Alüminyum Yaprak
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Şekli: | Levha, Bobin, Daire |
| Genişlik: | 10-1500mm |
Cilalı Alüminyum Rulo 1050 1060 3003 Ayna Alüminyum Levha Rulosu Mimari Tavan Dekorasyonu İçin
| Ürün adı: | Poliş Alüminyum ayna levhası |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi -5000 Serisi |
| Temper: | O-H112 |
1050 1060 1100 Alüminyum Rulo 3003 3105 5052 6061 Alüminyum Sac Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Ödeme şartları: | L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, Money Gram, vb. |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Anodize Alüminyum Üreticileri 2mm 3mm 5mm 10mm Alüminyum Yaprak Fiyat Alüminyum Plak
| Malzeme: | eloksallı alüminyum |
|---|---|
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
5052 Anodize Alüminyum Yaprak 2mm 3mm 4mm Siyah Mavi Kırmızı Gül Altın Plakası
| Sınıf: | 5052 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,5-200 mm |

