Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ mirror finish aluminum sheet ] eşleşme 360 Ürünler.
Eloksallı Alüminyum Levha Levhalar 5052-H38 5005 H34 5754 İşaretler İçin Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | alüminyum levha bobin , 4x8 alüminyum levha fiyatı , işaretler için alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Levha Rulo 2.0mm 3.0 Mm Alüminyum Levha 80mm X 200mm Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Levha, Alüminyum Levha 2.0mm, Alüminyum Levha 3.0 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
Özel 1060 1050 1100 h14 h24 Alüminyum Alaşımlı Levha 2mm 3mm 12mm Trafik İşaretleri için Alüminyum Levha Rulo
| Anahtar Kelime: | Alüminyum plaka levhalar,alüminyum levha rulo,1060 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Sınıf: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
1mm 0.5mm Kalınlık Çatı Sayfası Alüminyum Alaşımlı 1050 1100 3003 3105 Çatı İçin Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | çatı sacı alüminyum , 3105 alüminyum levha , alüminyum 3003 alaşımı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Kalın Alüminyum Levha 3003 H14 3105 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 5005 5754 5083 O H32 H34 H111 H116 H321 H112 Tekne Gemisi İçin Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha levhalar, alüminyum levha rulosu, 5052 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 5000 serisi |
Alüminyum Levha Tedarikçisi 1050 1060 1100 2mm Alüminyum Levha 1500x3050mm Alüminyum Levha Levha Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 1050 alüminyum levha , 1100 alüminyum levha , Alüminyum Levha 1500x3050mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Anahtar kelime: | Alüminyum tabakası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım metal |
| Öfke: | O-H112 |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 Alüminyum Levha Levha Bobin Şerit Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 3003 Alüminyum Levha Levha , 5005 Alüminyum Levha , alüminyum levha rulosu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Alaşımlı 1050 1100 3003 5052 6061 7075 8011 Alüminyum Sac Levha 5mm 10mm
| Kelime: | alüminyum levha levha 5052, alüminyum levha levha 5 mm, alüminyum levha levha 10 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

