Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ embossed aluminum sheet ] eşleşme 632 Ürünler.
Alüminyum Elmas Levha Levhalar Alüminyum Kontrol Plakası 3mm 8x4 alüminyum baklavalı kalın sac
| Ürün adı: | Alüminyum Elmas Levha Levhalar,Alüminyum Baklavalı Levha 3mm,8x4 alüminyum baklavalı kalın sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1060 1070 PE PVDF Kaplama Elmas Portakal Kabuğu Sıva Kabartmalı Alüminyum Rulo
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| Kalınlık: | 0,15 mm-5,0 mm |
1000 3000 5000 Serisi Stucco 0.3-0.8 mm Portakal Kabuk Alüminyum Çıkıntılı Yaprak Tablası
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Siyah Elmas Plaka Levhalar 4x8 alüminyum elmas plaka alüminyum baklavalı sac
| Kelime: | Siyah Elmas Levha Levhalar , Alüminyum Damalı Levha , 4x8 Alüminyum Elmas Levha |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0.15-5mm |
3mm 6mm Alüminyum Checker Plaka 0.25 alüminyum elmas plaka 4x8 sac
| anahtar kelime: | 3mm alüminyum baklavalı kalın sac, alüminyum baklavalı kalın sac 6mm,0.25 Alüminyum Elmas Levha 4x8 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Zemin Plakası alüminyum 5 bar eşik plakası alüminyum eşik plakası
| Kelime: | Alüminyum Zemin Plakası, Alüminyum Sırt Plakası, Alüminyum 5 Bar Sırt Plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Dekorasyon için Kabartmalı Yüzey İşlem Alüminyum Levha Yarık Kenar Delme
| İşleme Tekniği: | Yuvarlanma, Delme vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | gereksinimlerinize göre |
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
1060 Alüminyum Alaşımlı Alüminyum Levha 1050 H14 1100 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum levha 1050,1100 alüminyum levha,1100 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5xxx Serisi Alüminyum 5052 H32 6061 5083 Tekne İçin Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | alüminyum 5052 kilo başına fiyat,gemiler için alüminyum levha,denizcilik derecesi alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Çatı Kaplama Tavanı İçin 5000 Serisi Almg3 5754 Alüminyum Sac Fabrikası Finish
| Kelime: | Almg3 5754 Alüminyum Levha , Değirmen Finish Alüminyum Levha , Çatı Tavan Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| sertifika: | ISO, ROHS |

