Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ embossed aluminum sheet ] eşleşme 632 Ürünler.
3mm Alüminyum Levha 10mm Alüminyum Levha 5x10 Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | 3mm Alüminyum Levha, 10mm Alüminyum Levha, 5x10 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
İnce Alüminyum Levha 8x4 Alüminyum Levha 6061 T6 Alüminyum Levha
| Kelime: | İnce Alüminyum Levha , 8x4 Alüminyum Levha , 6061 T6 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5052 Alüminyum Levha Levha Alüminyum Kalın Levha Tekne İçin Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum kalın levha, alüminyum levha levha 5052, deniz sınıfı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama Özel Alüminyum Sac Alüminyum Çatı Kaplama Bobini
| Kelime: | oluklu alüminyum çatı kaplama , alüminyum sac özel , Alüminyum Çatı Kaplama Bobini |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha Rulo Plaka 1060 1100 1050 Sanayi için Alüminyum Alaşım
| Kelime: | Alüminyum Levha Rulo , alüminyum levha 1050 , 1060 alüminyum alaşımlı fiyat |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
6061 Alüminyum Levha 6mm 5mm Alüminyum Levha 4mm Alüminyum Levha
| Kelime: | 6061 Alüminyum Levha , 5mm Alüminyum Levha , 4mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Kalınlık 0,1 mm ila 6,0 mm H12 H18 H24 H26 H28 Alüminyum Levha Bobin 1100 1060 1050 3003 5052 6063
| Anahtar kelime: | 0.1mm ila 6.0mm alüminyum sarmal, H12 H18 H24 H26 H28 Alüminyum levha/sarmal,1xxx ¢6xxx alüminyum sa |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Özel Parlatma Yüksek Yansıtıcı Ayna Alüminyum Levha Levha
| Ürün adı: | Ayna Kaplama Alüminyum Levha Levha , Özel Parlatma Alüminyum Levha Levha , Yüksek Yansıtıcı Alüminyu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Özel Parlatma Yüksek Yansıtıcı Ayna Finish Alüminyum Sac Levha
| Ürün adı: | Ayna Kaplama Alüminyum Levha Levha , Özel Parlatma Alüminyum Levha Levha , Yüksek Yansıtıcı Alüminyu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
4mm 6mm Alüminyum Rulo 6000 Serisi Alüminyum Sac Rulo
| anahtar kelime: | 6061t6 alüminyum levha , alüminyum levha rulo rulo , metal levha alüminyum |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |

