Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum tread plate ] eşleşme 106 Ürünler.
Fabrika Fiyatı 1050 Alüminyum Levha O-H112 Alüminyum Levha Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha,1050 alüminyum levha,1050 alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
Yüksek Uzunluklu Alüminyum %10+ Kalite maliyetli ve dayanıklı
| Yüzey işleme: | kabartmalı |
|---|---|
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
| Kenar işleme: | Freze Kenarı, Yarık Kenar, Vb. |
Alüminyum elmas levhası 1060 1100 3003 5052 5754 Alüminyum kontrol levhası
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Elmas Alüminyum Levha / Alüminyum Damalı Desenli Levha / Kabartmalı Delikli Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | Elmas Alüminyum Levha , Alüminyum Damalı Desenli Levha , Kabartmalı Delikli Alüminyum Levha |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
Kabartmalı Alüminyum Levha Fiyatı 1060 H24 3003 5052 Damalı Kabartmalı Alüminyum Levha
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5 mm-10 mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
3mm 5083 Alüminyum Çekleme Tablası 8x4
| Renk: | Gümüş, Siyah, Kırmızı vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
| Uygulama: | Merdiven Basamakları, Duvar Panelleri, Dekoratif Cepheler, Vb. |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Levha Alaşımlı Levha H32 Levha 350mm
| anahtar kelime: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
5052 8083 5754 6061 6063 1.5 mm 1mm 2mm 3mm Kalınlıkta Bina için Alüminyum Plak
| Alaşım: | 5000 serisi, 6000 serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O,H18,H24,H32,H34,H111,H112,T4,T6,T651,vb. |
| Kalınlığı: | 0,15-600 mm |
Özel 1060 1050 1100 h14 h24 Alüminyum Alaşımlı Levha 2mm 3mm 12mm Trafik İşaretleri için Alüminyum Levha Rulo
| Anahtar Kelime: | Alüminyum plaka levhalar,alüminyum levha rulo,1060 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Sınıf: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
Perde Duvar Alüminyum Levha 3003 3105 3005 3004 Alüminyum Alaşımlı Levha Bina İçin Alüminyum Levha Bobin
| anahtar kelime: | Perde Duvar Alüminyum Levha , 3003 Alüminyum Levha , 3105 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A3003,A3004,A3105 |

