Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum tread plate ] eşleşme 106 Ürünler.
5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha Kareli Desenli Plaka Alüminyum Kareli Plaka
| anahtar kelime: | Alüminyum Kontrollü Plaka , Alüminyum Kontrollü Desenli Plakalar , 5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Desen Boyutu: | özelleştirilmiş |
0.8mm 1.5mm Özel Kabartmalı Alüminyum Elmas Levha 4 X 8 Alüminyum Kontrol Plakası
| Ürün Adı: | 0.8mm kabartmalı alüminyum levha, 4 x 8 baklavalı alüminyum levha, 4x8 levha alüminyum elmas levha |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi |
Elmas Alüminyum Çerezli Plak 1050 1100 3003 5052 Çıkıntılı Alüminyum Yaprak
| ALLOY: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi Alüminyum Yaprak |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, özel |
3Bar 5Bar Alüminyum Damalı Levha 1050 Kaymaz Alüminyum Kabartmalı Levha
| anahtar kelime: | 1050 Damalı Alüminyum Levha, 1050 Alüminyum Kabartmalı Levha |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Başvuru: | İnşaat, Döşeme, Buzdolabı, şarap dolabı, mutfak dolabı vb. |
6061 5052 Sıva Kabartmalı Alüminyum Elmas Levha Levha 3003 H14 Alüminyum Baklavalı Levha
| Ürün Adı: | Alüminyum Baklavalı Sac Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
1050 Alüminyum Elmas Plaka Desenli Alüminyum Damalı Sac Kabartma Desen
| Anahtar kelime: | 1050 Kabartmalı Alüminyum Levha, 1050 Alüminyum Elmas Levha, 1100 Alüminyum Kontrollü Levha |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
5.0mm Kabartmalı Alüminyum Levha 5052 3000 Serisi Alüminyum Elmas Plaka Levhalar
| Ürün adı: | alüminyum baklavalı sac, 5 bar alüminyum sırt plakası, 2mm alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
6061 1100 3003 5052 Alüminyum Elmas Çıkış Tablosu Çıkıntılı Alüminyum Çerezli Tablosu
| Adı: | Alüminyum elmas sırt tabağı |
|---|---|
| Alaşım: | 1050, 1060, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, vb. |
| Temperatör: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
3003 5754 6061 Alüminyum Baklava Desenli Levha Alüminyum Kareli Levha Alüminyum Sac
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
T851 Alüminyum Elmas Plaka 5 Bar 1000 Alüminyum Basamak Plakası
| anahtar kelime: | baklavalı alüminyum sac 5 bar 1000,alüminyum baklavalı sac 1000,Alüminyum Baklavalı Sac Ve Levha Ağı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

