Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum take out containers ] eşleşme 1116 Ürünler.
SGS Sertifikalı Alaşım 5005 5052 5754 5083 6061 6063 T6 Alüminyum plaka levhaları Otomobil ve Otomobil Üretiminde Kullanılan Metal
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000, 6000 Serisi |
|---|---|
| Alaşım ya da değil: | Alaşım mı |
| Yüzey İşlem: | Değirmen kaplaması |
ASTM 5005 5083 Alaşımlı Alüminyum Levha 2mm 3mm 5mm 10mm Kalınlığında Alüminyum Levha Denizcilik İçin
| anahtar kelime: | Alüminyum Levha , 5005 Alüminyum Levha , 5083 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
1100 1050 1060 3003 3004 Alüminyum Yuvarlak Disk Daire Plaka Kaplı Alüminyum Çember Tencere Gereçleri için
| anahtar kelime: | kaplamalı Alüminyum Çember , mutfak eşyaları için alüminyum daire , alüminyum daire diski |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
Alüminyum Elmas Fasulye Deseni Çekilmiş 3003 5052 Alüminyum Plakası
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Damalı Plaka |
|---|---|
| Alaşım: | 1050 1060 1100 1070 3003 5052 |
| Öfke: | O H18 H22 H24 H26 |
Yüksek Kaliteli 1050/1060/1100 Alüminyum Taş Yüksek Sıcaklık Koruması 6063 Alüminyum Taş
| Ürün Adı: | Aliminyum tabak |
|---|---|
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
| Örnek: | Özgür |
Alüminyum elmas levhası 1060 1100 3003 5052 5754 Alüminyum kontrol levhası
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Alüminyum Yaprak 1000 Serisi Alüminyum Yaprak Endüstriyel Saf Alüminyum
| Malzeme: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yemek pişirmek için tam boyutlu levha 240 oz Alüminyum folyo pasta tava
| Çiğ madde: | Alüminyum folyo alaşımı |
|---|---|
| Ölçer: | 80 |
| Kapasite: | 240.0 oz |
8" 10" 12" 15" Trafik İşareti Alüminyum Disk 1060 H18 Alüminyum Yuvarlak Daire
| Adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Sınıf: | 1050 1060 1070 1100 |
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
Foliya Çıkartma 8011 0.009-0.2mm Saç Düzeltme için Çıkartma Alüminyum
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Genişliği: | 10-1300mm |
| Uzunluk: | herhangi |

