Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum take out containers ] eşleşme 1116 Ürünler.
Alüminyum-Plastik Kompozit Alüminyum Şerit 1100 3003 8011 Alüminyum Alaşımlı Şerit
| Ürün Adı: | Alüminyum-Plastik Kompozit Alüminyum Şerit 1100 3003 8011 Alüminyum Alaşımlı Şerit |
|---|---|
| Alaşım: | 1100 3003 8011 |
| Temperatör: | O, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36, vb. |
Stuko Kabartmalı Alüminyum Levha Rulo 1000-6000 Serisi 1.0-1.5mm
| Seviye: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
8011 1235 1100 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 0.08 - 0.15mm Gıda Sınıfı
| anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları,Alüminyum Folyo 35 Mikron,1235 Alüminyum Folyo 215 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8011 Antioksidasyon ve bakteri büyümesini inhibe etmek için nargile folyo
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ö |
| Kalınlığı: | 0.008-0.025mm |
ASTM 5005 5083 Alaşımlı Alüminyum Levha 2mm 3mm 5mm 10mm Kalınlıklı Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | Alüminyum plaka5005Alüminyum plaka5083Alüminyum plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
Yemek malzemeleri için derin çizim alüminyum yuvarlak levha/alüminyum daire (A1050, 1060, 1100, 3003, 8011)
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Çapraz: | 80-1000mm |
| Renk: | Gereksinimleriniz olarak |
Özel Alüminyum Levha EN AW 5754 5083 H111 4x8 Deniz Sınıfı Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Alüminyum Levha , 5754 Alüminyum Levha , Deniz Sınıfı Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
1000 Serisi Yüksek Yansıtıcı Alüminyum Yaprak Ayna Poliş Alüminyum Yaprak Bobini
| ALLOY: | 1000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,1-5,0 mm |
Dekoratif 1xxx Serisi LED Işık Kaplı Alüminyum Şerit 0.2mm Kalınlığı Alüminyum Bobin
| Alüminyum alaşımı: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
2mm 4x8 Alüminyum Yaprak Araç için elmas Alüminyum kareli plaka
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T4, T8, T651 |
| Kalınlığı: | 0,1 mm - 260 mm |

