Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum take out containers ] eşleşme 1116 Ürünler.
Orta Buharlama 15cm Alüminyum folyo tabakları, balık ızgaraları için
| Malzeme: | 3003 8000 |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| şekli: | dikdörtgen |
1L yuvarlak alüminyum tavuklar sığ alüminyum folyo tavuk yuvarlak konteyner tepsisi
| Adı: | 1L Yuvarlak Alüminyum Folyo Kabı |
|---|---|
| Çapraz: | 213mm |
| Kapasite: | 1020ml |
Gıda sınıfı Tek kullanımlık alüminyum folyo Gıda konteyneri Alüminyum Tepsisi Dikdörtgen Alüminyum folyo plakaları
| Adı: | Re 130 (F0/8325) |
|---|---|
| Hacim: | 260ml |
| Ağırlık: | 2-4G |
3 bölme Dörtgen Alüminyum folyo tabak Düz kapağı olan tek kullanımlık gıda kabı
| Çiğ madde: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| öfke: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0,06 mm |
110ml kare tek kullanımlık alüminyum folyo konteyneri Gümüş gıda konteyneri
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Özel sipariş: | Kabul etmek |
| fonksiyon: | Mutfak Kullanımı, Yiyecek veya Pişirme |
300ml 1000ml Gümüş Teneke Folyo Servis Trys Gıda Paketleme Folyo Kapaklı Kapaklı Kapak
| Hammadde: | Alüminyum folyo 3003, 3004 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Altın, Özelleştirilmiş |
| Şekli: | Dikdörtgen |
250ml 320ml 350ml 500ml Alüminyum Folyo Hava Yolları Gıda Konteyneri Alışveriş Tablosu
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Boyut: | 120x106mm, 160x102mm, 169x110mm, özelleştirilmiş |
| Kapasite: | 250ml, 320ml, 350ml, 500ml, özelleştirilmiş |
2 Bölümlü Alüminyum folyo konteyneri 750 ml kapsamlı servis tenceresi ile
| Adı: | 2 bölmeli paket servis gıda kapları |
|---|---|
| Malzeme: | 3003 3004 8011 |
| Türü: | Tabak |
8389 Alüminyum Konteyner 210*140*38mm Servis Tabakları 800ml 1000 parça
| Model: | YSA-RE210 (8389) |
|---|---|
| Topla.: | 210 mm × 140 mm × 42 mm |
| En üstte.: | 195mm×130mm×36mm |
Sıva Alüminyum Sac Rulo Oluk Rulo Alüminyum Rulo Kalınlığı
| Kelime: | oluk bobini alüminyum , alüminyum bobin kalınlığı , Alçı Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

