Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum take out containers ] eşleşme 1116 Ürünler.
3000/5000 Serisi Çinli Üretici Tedarik 5 Bar & Elmas Alüminyum Kontrol Plağı Alüminyum Yaprak
| Anahtar kelime: | Elmas Alüminyum Şerit Örgü Levha , Renk Kaplamalı Kabartmalı Alüminyum Levha , kabartmalı alüminyum |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
3003H ve 8011 H14 Alüminyum Rulo Alüminyum Levha Alüminyum Rulo
| anahtar kelime: | 3003H Alüminyum Rulo , 8011 H14 Alüminyum Rulo , 3003 h14 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Seri Alüminyum Baklavalı Sac Alüminyum Basamak Plakası Alüminyum Elmas Plaka
| Anahtar kelime: | 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx serisi Alüminyum Basamak Plakası, Alüminyum Kontrol Plakası, Alüminyum Elmas Met |
|---|---|
| Marka: | Henan Yongsheng |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
Römorklar için Deniz Alüminyum Levha 5754 5052 H32 4mm Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | denizcilik alüminyum levhaları , römorklar için alüminyum levha , 5052 h32 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Tava Yapışmaz Pirinç Pişiriciler için Özel Alüminyum 25mm 30mm Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum 25mm disk, alüminyum disk pirinç ocaklar, tava yapışmaz için alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Gıda Ambalajı için 0.2mm 1100 3003 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 0.006 - 0.2mm Alüminyum Folyo , Rulolarda Alüminyum Folyo , çin alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5a02 8006 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Korozyon Önleyici
| anahtar kelime: | 8006 8011 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, FoodPackage için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım Tipi: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| İç Çekirdek Malzemeler: | Alüminyum Çekirdek, vb. |
Gıda Sınıfı 1070 1050 Alüminyum Folyo Rulo 0.2mm Kalınlık
| anahtar kelime: | alüminyum folyo üreticileri , gıda kapları için alüminyum folyo , alüminyum folyo rulo altın |
|---|---|
| alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Kağıt Alüminyum Folyo Film Kg Fiyatı 1235 5052 Gıda Kapları için Alüminyum Folyo
| Anahtar Kelime: | alüminyum folyo filmi, folyo kağıdı alüminyum folyo, alüminyum folyo 1235 |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Alüminyum Folyo İthalatçıları Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda için Ev Alüminyum Kağıt Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum kap folyo film jumbo , özel alüminyum folyo , alüminyum folyo rulo fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

