Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum diamond plate ] eşleşme 112 Ürünler.
Delme Kabartmalı Alüminyum Levha Değirmen Kenar Elmas
| Kalınlık: | gereksinimlerinize göre |
|---|---|
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
1 3 5 Bar Elmas Alüminyum Yaprak Plaka Merdiven Basamakları için Kullanım Dayanıklı Ve Kaymaz
| Alaşım: | 1xxx/3xxx/5xxx/6xxx/8xxx serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
8x4 Sac Alüminyum Kontrol Plakası alüminyum sırt plakası 2mm siyah alüminyum kontrol plakası
| Marka: | YONGSHENG |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
O-H22 Alüminyum Checker Elmas Levha 0.1 - 20mm
| Alaşım: | 1 3 5 6 Serisi |
|---|---|
| kalınlık: | 0,1-20 mm |
| genişlik/uzunluk: | senin gereksiniminiz gibi |
Kabartmalı Alüminyum Damalı Sac Levha 1050 3105 5A05 6061 6063 7075
| Alaşım: | 1 3 5 6 7Seri |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
| genişlik/uzunluk: | gereği olarak |
2mm 4x8 Alüminyum Yaprak Araç için elmas Alüminyum kareli plaka
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T4, T8, T651 |
| Kalınlığı: | 0,1 mm - 260 mm |
alüminyum baklavalı kalın sac 5 bar 1000 Alüminyum Baklavalı sac ve sac ağırlığı
| anahtar kelime: | baklavalı alüminyum sac 5 bar 1000,alüminyum baklavalı sac 1000,Alüminyum Baklavalı Sac Ve Levha Ağı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kabartmalı Alüminyum Levha Fiyatı 1060 H24 3003 5052 Damalı Kabartmalı Alüminyum Levha
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5 mm-10 mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
Yüksek Uzunluklu Alüminyum %10+ Kalite maliyetli ve dayanıklı
| Yüzey işleme: | kabartmalı |
|---|---|
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
| Kenar işleme: | Freze Kenarı, Yarık Kenar, Vb. |
3mm Kabartmalı Alüminyum Levha 8x4 Alüminyum Damalı Levha
| Ürün adı: | Alüminyum Elmas Levha Levhalar,Alüminyum Baklavalı Levha 3mm,8x4 alüminyum baklavalı kalın sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

