Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum diamond plate ] eşleşme 112 Ürünler.
Fabrika Yüksek Kalite 5000 Serisi Alüminyum Elmas Çerezli Plakası Çizilmiş Alüminyum Elmas Yaprak
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
3003 5754 6061 Alüminyum Baklava Desenli Levha Alüminyum Kareli Levha Alüminyum Sac
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
6061 1100 3003 5052 Alüminyum Elmas Çıkış Tablosu Çıkıntılı Alüminyum Çerezli Tablosu
| Adı: | Alüminyum elmas sırt tabağı |
|---|---|
| Alaşım: | 1050, 1060, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, vb. |
| Temperatör: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Römork Zemin Kaplaması için Kaymaz Elmas Desenli Sac AA1100 Baklavalı Plaka (4ft x 8ft, 2mm-12mm Kalınlık)
| Anahtar kelime: | Çift Elmas Alüminyum Şerit Örgü Levha , Alüminyum Damalı Plaka , Siyah Alüminyum Elmas Plaka Levhala |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 |
Alüminyum elmas plaka 5052 Çıkıntılı alüminyum plaka 8 x 4 Alüminyum döşeme plaka
| Ürün Adı: | 5052 Elmas Plak Alüminyum 8 x 4 Alüminyum Yaprak Alüminyum Çaprak Plak |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112 |
3mm 6mm Alüminyum Checker Plaka 0.25 alüminyum elmas plaka 4x8 sac
| anahtar kelime: | 3mm alüminyum baklavalı kalın sac, alüminyum baklavalı kalın sac 6mm,0.25 Alüminyum Elmas Levha 4x8 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Çizilmez Alüminyum Çekici Plakası 5052 Alüminyum Elmas Plakası Çin Mimarlık Kaplama Üretici
| Anahtar kelime: | 5052 Damalı Alüminyum Levha,5052 Alüminyum Elmas Levha |
|---|---|
| Başvuru: | İnşaat, Döşeme, Buzdolabı, şarap dolabı, mutfak dolabı vb. |
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
3003 6061 Alüminyum Baklavalı Plaka Alüminyum Elmas Desenli Yüzeyli Plaka 5 Bar Kabartmalı Kaymaz Desenli Elmas Levha
| Seviye: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Elmas Alüminyum Çerezli Plak 1050 1100 3003 5052 Çıkıntılı Alüminyum Yaprak
| ALLOY: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi Alüminyum Yaprak |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, özel |
3003 5052 5083 6061 Kayma Karşıtı Elmas Şablon Alüminyum Çıkış Plağı Alüminyum Metal
| Anahtar kelime: | Kaymaz alüminyum plaka |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |

