Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminium strip 1mm ] eşleşme 52 Ürünler.
Çatı Sayfası Alüminyum 1mm 0.5mm Kalınlık Alaşım 1050 1100 3003 3105 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 3105 alüminyum levha , çatı sacı alüminyum , alüminyum 1050 1100 3003 alaşım |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Paslanmaz 1100 Alüminyum Alaşımlı Daire Diskleri 80 - 1000mm Kalınlık 0.1mm
| Başvuru: | Tencere, Tava, Fritöz vb. |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Çap: | 80-1000mm |
A5052 H32 Alüminyum Rulo Yapı Ambalajı İçin 0.5mm Kalınlık
| anahtar kelime: | 1,6 mm alüminyum levha, alüminyum 5052 h32, alüminyum levha rulosu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
0.1mm 350mm Alüminyum Alaşımlı Levha Plakası 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| isim: | alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
1050 Alüminyum Elmas Plaka Desenli Alüminyum Damalı Sac Kabartma Desen
| Anahtar kelime: | 1050 Kabartmalı Alüminyum Levha, 1050 Alüminyum Elmas Levha, 1100 Alüminyum Kontrollü Levha |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
Çizilmez Alüminyum Çekici Plakası 5052 Alüminyum Elmas Plakası Çin Mimarlık Kaplama Üretici
| Anahtar kelime: | 5052 Damalı Alüminyum Levha,5052 Alüminyum Elmas Levha |
|---|---|
| Başvuru: | İnşaat, Döşeme, Buzdolabı, şarap dolabı, mutfak dolabı vb. |
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
Yongsheng 1000mm Ayna Parlak Alüminyum Levha Reflektör 2021 İçin Gül Altın
| Ürün adı: | Ayna Alüminyum Levha / Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 Alüminyum Sac Metal 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm H32 Sac Fabrikası
| anahtar kelime: | H32 Alüminyum Levha,5052 alüminyum levha,0,1 mm alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 5052 |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
3005 3105 Alüminyum Trim Bobin Üretici Alaşımlı Kaplı Bobin Fiyatı
| anahtar kelime: | Can için Alüminyum Rulo, Alüminyum Levha Rulo, alüminyum alaşımlı rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Alüminyum Baklavalı Sac 1050 1100 3003 5052 Alüminyum Kabartmalı Sac Buzdolabı Kullanımı İçin
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |

