Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminium strip 1mm ] eşleşme 52 Ürünler.
Çin'de Üretilen İyi Kaliteli, Dayanıklı Tasarım İçin 0.1mm - 3.0mm Kalınlığında Alüminyum Rulo Şerit
| Ürün Adı: | Alüminyum Rulo/Rulo |
|---|---|
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O ~ H112 |
5052 H34 Alüminyum Rulo Sac Şerit Hassas Mühendislik ve İmalat için Alüminyum Çatı Rulosu
| Sertifika: | SGS, ISO, RoHS, vb. |
|---|---|
| Yüzey: | Değirmen kaplaması |
| Başvuru: | Alüminyum Pencere, Kapı, Giydirme Cephe, Korkuluk, Normal Alüminyum Profil, Dekoratif Ve Endüstriyel |
Mül bitirme alüminyum sarmal rulo yaprak şeridi Kapı uygulaması için üretilen hafif ve dayanıklı malzeme
| Ürün Adı: | Alüminyum Rulo/Rulo |
|---|---|
| Alaşım ya da değil: | Alaşım mı |
| kalınlık: | 0,1 mm - 3,0 mm |
Renk Channelume Alüminyum Şerit Ayna Alüminyum Kanal Mektup Bobini
| anahtar kelime: | Channelume Alüminyum Şerit , Alüminyum Kanal Mektubu Bobini , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yüksek Yansıtıcı Şeffaf Cilalı Reflektör Speküler Alüminyum Levha Ayna Kaplaması
| Ürün adı: | Yüksek yansıtıcı ayna kaplamalı alüminyum levha, şeffaf cilalı reflektör aynalı alüminyum levha, alü |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynak, Delme, Kesme |
5083 Eloksallı Alüminyum Levha Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Levha
| anahtar kelime: | 5083 Alüminyum Levha,5083 Alüminyum Levha,5mm alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
4mm 6mm Alüminyum Rulo 6000 Serisi Alüminyum Sac Rulo
| anahtar kelime: | 6061t6 alüminyum levha , alüminyum levha rulo rulo , metal levha alüminyum |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
0.75mm Alüminyum Levha Tedarikçisi 1100 6061 7005 Yaprak
| anahtar kelime: | 0.75mm Alüminyum Levha, 1/4 alüminyum levha, 6061 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.5mm 0.6mm 1mm Kalınlığında Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulo Mobilya Endüstrisi İnşaatı için Ücretsiz Numune
| Ürün Adı: | Alüminyum Rulo/Rulo |
|---|---|
| Alaşım mı: | Alaşım mı |
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
Kalınlığı 0.1mm ila 3.0mm Alüminyum Şerit Bobin Alaşımı Elektronik Cihaz Üretimi için İdeal
| Ürün Adı: | Alüminyum Rulo/Rulo |
|---|---|
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O ~ H112 |

