Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminium foil laminate ] eşleşme 62 Ürünler.
Alüminyum Folyo Alüminyum Konteyner Folyo Filmi Jumbo Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı
| Anahtar kelime: | Alüminyum kap folyo filmi jumbo,özel alüminyum folyo,alüminyum folyo rulo fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
1050 3003 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 1500mm Tıbbi Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Folyo,8011 Alüminyum Folyo Rulo,3003 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1050 3003 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 500mm Medikal
| Anahtar Kelime: | 1050 Alüminyum Folyo,8011 Alüminyum Folyo Rulo,3003 alüminyum folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu kırışık embossing O Temperatör kalınlığı >0.05mm
| Yüzey Tedavisi: | Alüminyum Doğal Renk (İşlemsiz), Baskı, Renklendirme, Kaplama, Laminasyon |
|---|---|
| Yükseklik: | ≤120mm |
| Genişliği: | 30-600mm |
Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu Uzunluğu 30-600mm Genişi 30-600mm Konforlu ve hijyenik seçim
| Yüzey Tedavisi: | Alüminyum Doğal Renk (İşlemsiz), Baskı, Renklendirme, Kaplama, Laminasyon |
|---|---|
| Uzunluk: | 30-600mm |
| Kalınlığı: | >0,05 mm |
0.012-0.1mm 3003 H13 Bal sapı folyoları için alüminyum folyo
| Alaşım: | 3003, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | H18, H19, vb. |
| Kalınlığı: | 0,012-0,1 mm |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Alüminyum Folyo Gıda Kaliteli Mutfak Folyo Kağıdı
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Öfke: | O, H12, H14, H18, H24, H22, vb. |
| Kalınlık: | 12 mikrofon |
8011 H24 10mic Kalınlıklı Alüminyum Folyo Depo Folyo Jumbo Roll Paketleme için
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Öfke: | H24 |
| Kalınlık: | 0.01mm |
Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu konteynerleri Gereksinimler için ideal çözüm 3003 8011 Alaşım
| ALLOY: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| Kalınlığı: | >0,05 mm |
| öfke: | Ç, H14 |
30-600 mm Uzunlukta Bir Kez Alüminyum Folyo Gıda Paketleri İçin Gıda Kaplamaları
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Boyut: | 200+ Boyut Özelleştirilebilir |

