Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminium foil laminate ] eşleşme 62 Ürünler.
3003 3004 3105 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 38 Mikron 300mm Alüminyum Folyo 12x1000
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Folyo Rulo Jumbo,alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8011 1235 1100 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 0.08 - 0.15mm Gıda Sınıfı
| anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları,Alüminyum Folyo 35 Mikron,1235 Alüminyum Folyo 215 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
500ml 900ml 1000ml Folie Tepsisi Tek kullanımlık gıda Alüminyum Folie Konteyner Kapaklı Folie Tencere
| Name: | 500ml 900ml 1000ml Foil Tray |
|---|---|
| Size: | Customization |
| Capacity: | 230ml--750ml |
Çift taraflı alüminyum folyo poliester esnek kanal laminatör filmi
| Yapı: | AL + PET + AL |
|---|---|
| Renk: | Kırık |
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
Spot Tedarik Double Zero Alüminyum folyo 6-7mic 450-700mm 1235 8079 Alaşım
| Alaşım: | 1235 8079 |
|---|---|
| Temperatör: | O, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
Gıda Ambalajı için 35 Mikron Alüminyum Folyo Rulo 1235 18 İnç Geniş Alüminyum Folyo
| Anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları,Alüminyum Folyo 35 Mikron,1235 Alüminyum Folyo 215 mm |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır Kalibre Folyo, Orta Kalibre Folyo, Hafif Kalibre Folyo |
PET+AL+PE baskı alüminyum poliester laminasyon filmi
| Yapı: | PET+AL+PE |
|---|---|
| Renk: | Kırık |
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
Burger Folyo Alüminyum Folyo Eğimli Altıgon Bal Arısı Kağıdı Burger Sargısı
| Malzeme: | Alüminyum Folyo ve Kağıt |
|---|---|
| Kalınlığı: | Saf Alüminyum folyo kalınlığı 7mic + 25/30/35/40gsm gıda kalitesi kağıt |
| Alaşım: | 8011 |
Kağıt Alüminyum Folyo Film Kg Fiyatı 1235 5052 Gıda Kapları için Alüminyum Folyo
| Anahtar Kelime: | alüminyum folyo filmi, folyo kağıdı alüminyum folyo, alüminyum folyo 1235 |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
1060 1235 1145 3004 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Alüminyum Folyo Kağıt
| anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, alüminyum folyo rulosu alüminyum folyo kağıdı, alüminyum folyo 3004 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

