Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminium discs ] eşleşme 150 Ürünler.
Çatı Kaplama Tavanı İçin 5000 Serisi Almg3 5754 Alüminyum Sac Fabrikası Finish
| Kelime: | Almg3 5754 Alüminyum Levha , Değirmen Finish Alüminyum Levha , Çatı Tavan Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| sertifika: | ISO, ROHS |
A5052 H32 Alüminyum Levha Kanal Yat Gövdeleri İçin Ön Boyalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Alüminyum-1060-H18 Daire Alüminyum Disk Daire Plakaları 1100 1050 3003 Pan Tencere için Alüminyum Çember
| anahtar kelime: | Tava için Alüminyum Çember, Tencere için Alüminyum Çember, Alüminyum-1060-H18 Çember |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
| Sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
5052 H34 Alüminyum Alaşımlı Levhalar H32 H14 Hassas İşleme
| anahtar kelime: | 5052 Alüminyum Levha,H34 alüminyum levha,H32 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
350mm Alüminyum Sac Levha Metal 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| anahtar kelime: | H12 Alüminyum Levha,H24 alüminyum levha,1070 alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
5052 Alüminyum Sac Metal 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm H32 Sac Fabrikası
| anahtar kelime: | H32 Alüminyum Levha,5052 alüminyum levha,0,1 mm alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 5052 |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
1100 3105 5052 Alüminyum Elmas Plaka 4x8 8/1 Sac 2200mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha 1100,3105 alüminyum levha,5052 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3003 3105 5052 Alüminyum Sac Tedarikçi Toptan 4x8
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003,3105 alüminyum levha,toptan alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tekrar kullanılabilir Ekolojik dostu Alüminyum folyo tavası 20 - 200mic Kalınlığı 2.25lb
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 8011 H22, Gıda Sınıfı |
|---|---|
| Türü: | Alüminyum folyo kap/alüminyum folyo tava/alüminyum folyo tepsi |
| Aliminyum folyo: | %99,7 saf alüminyum |
Metal Yapı Alüminyum Folyo Rulo 3003 H46 Alüminyum Folyo Büyük Rulo
| anahtar kelime: | 3003 Alüminyum Folyo Rulosu, H46 Alüminyum Folyo, Metal Yapı alüminyum folyo rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Genişlik: | 10mm ~ 1500mm |

