Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminium discs ] eşleşme 150 Ürünler.
Alüminyum Rulo 3105 1050 1060 1070 1100 3003 5052 Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| anahtar kelime: | alüminyum bobin 3105, Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu, alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
8.6 x 6.6 inç derin tavuk tek kullanımlık alıcı alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Alüminyum Folyo Kap |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Uzunluk: | 8.66 inç. |
1000 Serisi 0.13mm Alüminyum Levha H22 H24 HO Alüminyum Levha Alaşımlı
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 350 mm |
Toz Boya Eloksallı 1050 1060 1070 1100 Alüminyum Sac Rulo
| Alaşım / Sınıf: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 6,5 mm |
Çatı Kaplama için Genişlik 100mm Temper T851 Alüminyum Levha 1050 3105
| anahtar kelime: | alüminyum alaşım 5083, alüminyum levha 1050, alüminyum levha a5052 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
Naval 5083 5052 Toz Boyalı Alüminyum Levha H32 H34 Tekne İçin
| anahtar kelime: | alüminyum levha 5083, alüminyum alaşımı 5083, alüminyum levha deniz |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
20x13 " büyük folyo tava tek kullanımlık götürülebilir derin tekrar kullanılabilir alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Parti için Alüminyum Folyo Buharda Pişirilebilen Tava |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Kapasite: | 850ml |
Hot Coil Roll Strip 1100 H14 Alüminyum Çizgiler Koil Alaşım İşaret Çizgiler
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| öfke: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,1-6,5 mm |
Çin Fabrikası 8011 5052 Alüminyum Folyo Rulo Fiyat Gıda Sınıfı Folyo Alüminyum Jumbo Rulo
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Tıbbi için Alüminyum Folyo Ruloları Gıda Sınıfı 1060 3003 5052 8006 8011
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

