Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 4x8 aluminum sheet ] eşleşme 37 Ürünler.
Bina için Tavan 5083 6061 Alüminyum Alaşımlı Levha 4x8 Tasarım
| anahtar kelime: | 3003 alüminyum levha , alüminyum alaşımlı 5083 , alüminyum levha fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
4 X 8 Alüminyum Çerezli Yaprak Tablası 0.5mm 1.0mm 1 Bar Alüminyum Çerezli Tablası
| Ürün Adı: | Alüminyum Damalı Sac |
|---|---|
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
| Öfke: | O-H112, T4, T8, T651 |
Kabartmalı Elmas Alüminyum Levha 5754 5052 Alüminyum Baklavalı Levha 1050 3003 Kabartmalı Alüminyum Rulo
| Anahtar kelime: | kabartmalı elmas alüminyum levha, Alüminyum Damalı Plaka |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 |
A3003 5052 5754 Alüminyum Baklava Desenli Levha 6061 Alüminyum Yüzey Kaplamalı Levha 5 çubuklu Alüminyum Damalı Levha
| Ürün Adı: | Alüminyum Damalı Plaka |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
6061 T6 Deniz Uygulamaları için Alüminyum Plakesi Kalınlığı 0.2-500mm Term CFR
| Alaşım: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Genişliği: | 100-2600mm |
1 4 inç kalınlık Alüminyum plaka 1/8 inç 10mm 6mm 3mm 1mm kalınlığı 4*8 FT
| Alüminyum alaşımı: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.1mm-2600mm |
| Genişliği: | 1000mm, 1200mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm veya istenilen ölçülerde kesim |
Özel Alüminyum Levha EN AW 5754 5083 H111 4x8 Deniz Sınıfı Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Alüminyum Levha , 5754 Alüminyum Levha , Deniz Sınıfı Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | A5052,A5005,A5083,A5754 |

