Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 4x8 aluminum sheet ] eşleşme 37 Ürünler.
Siyah Elmas Plaka Levhalar 4x8 alüminyum elmas plaka alüminyum baklavalı sac
| Kelime: | Siyah Elmas Levha Levhalar , Alüminyum Damalı Levha , 4x8 Alüminyum Elmas Levha |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0.15-5mm |
Alüminyum Baklavalı Sac 5 Çubuk 3 Çubuk 4x8 Alüminyum Elmas Plaka Kabartmalı Alüminyum Levha
| İsim: | kabartmalı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
H112 Alüminyum Baklavalı Sac 5 Bar 4x8 Alüminyum Elmas Plaka Kabartmalı Alüminyum Levha
| İsim: | kabartmalı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.3mm 2mm 3mm 6mm 30mm Kalın 5052-H32 H38 4x8 İnç Tekne Yapımı İçin Alüminyum Levhalar
| anahtar kelime: | alüminyum levhalar , 5052-h32 alüminyum levhalar , Tekne için Alüminyum Levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
5754 Alüminyum Levha 5 Bar 5mm 4x8 Levha Alüminyum Elmas Levha Kabartma Alüminyum Levha Rulo
| Ürün Adı: | 4x8 levha alüminyum elmas plaka |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112 |
H112 Alüminyum Baklavalı Sac 5 Bar 4x8 Alüminyum Elmas Plaka
| anahtar kelime: | 3mm alüminyum baklavalı kalın sac, alüminyum baklavalı kalın sac 6mm,0.25 Alüminyum Elmas Levha 4x8 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm 4x8 Alüminyum Yaprak Araç için elmas Alüminyum kareli plaka
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T4, T8, T651 |
| Kalınlığı: | 0,1 mm - 260 mm |
Buz Kutusu İçin Kabartmalı 0.25mm 4x8 7075 Eloksallı Alüminyum Sac
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 6,5 mm |
Değirmen Finish Alüminyum Alaşımlı Levha 4x8 Marine Grade 5083 Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Alüminyum Levha , alüminyum levha levhalar , 5083 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 5000 serisi |
0.8mm 1.5mm Özel Kabartmalı Alüminyum Elmas Levha 4 X 8 Alüminyum Kontrol Plakası
| Ürün Adı: | 0.8mm kabartmalı alüminyum levha, 4 x 8 baklavalı alüminyum levha, 4x8 levha alüminyum elmas levha |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi |

