Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
1mm 0.5mm Kalınlık Çatı Sayfası Alüminyum Alaşımlı 1050 1100 3003 3105 Çatı İçin Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | çatı sacı alüminyum , 3105 alüminyum levha , alüminyum 3003 alaşımı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
2mm 4mm Kalınlık 6061 T6 Alüminyum Levha 5052 5083 A6061 Alüminyum Alaşımlı Sac
| anahtar kelime: | 6061 alüminyum sac , alüminyum levha 5052 5083 6061 , 2 mm kalınlık 6061 t6 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
4x10 Alüminyum Sac 2mm 4mm Kalınlık 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Alüminyum Alaşımlı Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 Alüminyum Levha Levha Bobin Şerit Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 3003 Alüminyum Levha Levha , 5005 Alüminyum Levha , alüminyum levha rulosu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha İmalatı 6061 Alüminyum Levha Kg Fiyatı 6082 t6 6061 t651 Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | Alüminyum 6061 t6 kalınlığı 4 mm, alüminyum bobin tabaka, alüminyum 6061 t4 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1060 1050 Food-Grade Aluminum Plate Sheet 0.3mm Thickness for Pharmaceutical Blister Packs/Food Packaging
| Anahtar kelime: | Alüminyum tabakası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım metal |
| Temper: | O-H112 |
Fabrika Tedarikçileri OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Alüminyum Daire Disk Alüminyum Alaşımlı Daire Levha Plaka Fiyatı
| Ürün Adı: | Alüminyum Çember Disk |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | Ç, H14, H16, H18 |
Kabartmalı Alüminyum Levha Fiyatı 1060 H24 3003 5052 Damalı Kabartmalı Alüminyum Levha
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5 mm-10 mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
Alüminyum Rulo 1060 Alüminyum Rulo 6061 5052 Alüminyum Rulo Alüminyum Levha Rulo
| anahtar kelime: | alüminyum rulo 5005 5052,5005 h24 alüminyum rulo,5005 alüminyum rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
1050 1060 1100 Alüminyum Rulo 3003 3105 5052 6061 Alüminyum Sac Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Ödeme şartları: | L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, Money Gram, vb. |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

