Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Özel Araba Kaymaz Desen Alüminyum Levha Alüminyum Alaşımlı Kabartmalı Plaka
| anahtar kelime: | Alüminyum Alaşımlı Kabartmalı Plaka , Araba Kaymaz desenli alüminyum Levha , Alüminyum Kontrollü Lev |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| alaşım: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Anahtar kelime: | Alüminyum tabakası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım metal |
| Temper: | O-H112 |
7075 Alüminyum Levha Alüminyum Alaşımları 7075 T651 Gemi Alt Plakası
| anahtar kelime: | 7075 Alüminyum Levha , Alüminyum Alaşımları 7075 , 7075 T651 Gemi Alt Plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
Bina için Tavan 5083 6061 Alüminyum Alaşımlı Levha 4x8 Tasarım
| anahtar kelime: | 3003 alüminyum levha , alüminyum alaşımlı 5083 , alüminyum levha fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
Alüminyum Alaşımlı Levha Yüksek Korozyon 3003 3105 3005 h14 h24 h112 h16 h22 h32 Rulo Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levhalar 3003 , Ruloda Alüminyum Levha , Alüminyum Alaşımlı Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A3003,A3004,A3105 |
Tencere Alüminyum Disk 1050 1060 Alüminyum Yuvarlak Daire
| anahtar kelime: | 3003 alüminyum daire , çin alüminyum daire , alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Mühendislik Makineleri için Kaynak T8 1060 Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Alüminyum Şeritler |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 h32 Alüminyum Alaşımlı Rulo 3003 Alüminyum Rulo 1060 1100 Alüminyum Oluk Rulosu
| Kelime: | 5052 h32 Alüminyum Alaşımlı Rulolar , alüminyum rulo , oluk için alüminyum bobin |
|---|---|
| Ödeme şartları: | L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, Money Gram, vb. |
| sertifika: | ISO, ROHS |
Yeni Enerji Pilleri Yumuşak Bağlantı 1060 Alüminyum Şerit O Sıcaklık 0.1 0.2 0.3mm Kalınlık
| Sınıf: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,1 mm, 0,2 mm, 0,3 mm |
0.1mm 350mm Alüminyum Alaşımlı Levha Plakası 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| isim: | alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |

