Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
1060/3003 Alaşımlı Alüminyum Diskler, Kızartma Tavası/Pirinç Pişirici Tencere için Korozyona Dayanıklı
| Alaşım: | 1050,1060.1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 vb. |
|---|---|
| Temper: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32, vb. |
| Çap: | 50mm-1200mm (Müşteri Gereksinimleri) |
Mutfak eşyaları için 3000 serisi yüksek kaliteli alüminyum daire H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
1100 1050 6061 T6 Tencere Tencere için Yapışmaz Alüminyum Daire Plaka
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Fabrika Tedarikçileri OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Alüminyum Daire Disk Alüminyum Alaşımlı Daire Levha Plaka Fiyatı
| Ürün Adı: | Alüminyum Çember Disk |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | Ç, H14, H16, H18 |
Hassas Mühendislik için Alüminyum Alaşımlı Disk 1050/1060/1100 Pürüzsüz Yüzey Alüminyum Daire Disk Temper O
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
|---|---|
| Öfke: | Ç, H14, H16, H18 |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Tencere için Mükemmel Korozyon Direnci ve Hafif Özellikler Sunan Özelleştirilmiş Alüminyum Daire
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 3A21, 5005, 5052, 5754, 5083, 6061, vb. |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Customeried Gümüş Alüminyum Alaşımlı Folyo Rulo 6 mikron 8011 1100 Uzunluk
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Uzunluk: | İhtiyacınıza göre |
Alüminyum Folyo Ruloları 1235 3003 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Gıda Sınıfı
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Çin Fabrikası 8011 5052 Alüminyum Folyo Rulo Fiyat Gıda Sınıfı Folyo Alüminyum Jumbo Rulo
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum Folyo Rulo 10 mikron 8011 Alüminyum Folyo Rulo Gıda Sınıfı Ev Alüminyum Folyo
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

