Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ small size foil casserole pan ] eşleşme 5 Ürünler.
Küçük boyutlu tek kullanımlık folyo kavanoz veya hava kızartma kavanozu
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 vb. |
| Temperatör: | Ç, H14 |
50 kalibreli BBQ Alüminyum folyo kızartma tava kızartma teneke folyo tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Kavurma Tavası |
|---|---|
| Ağırlık: | 11,0 lb |
| Genişliği: | 14 inç |
Küçük Folyo Panseri Küçük Folyo Fırın Ekmek Ekmek Ekmek Pans Tek kullanımlık
| Adı: | Küçük Folyo Kapları |
|---|---|
| Malzeme: | 3003 8011 Alüminyum Folyo |
| Kapasite: | 260ml 450ml 600ml 700ml 750ml, vb. |
No 6A Geri dönüştürülebilir Alüminyum folyo Mini Ekmek Taşı 670ml Tek kullanımlık folyo tepsisi Alüminyum folyo plastik kapağı olan gıda kabı
| Ürün Adı: | YSA-Re205 |
|---|---|
| Boyut: | 205x110x55mm |
| Kalınlığı: | 0,057 mm |
2270ml Oval Alüminyum Folyo Akşam Yemeği Tabağı Balık Tencereleri Folyo Grilling BBQ Konteyneri
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| İşlem Türü: | Damgalama |
| Özel sipariş: | Kabul et. |
1

