Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ small size aluminum circle disc ] eşleşme 25 Ürünler.
Küçük Boyutlu Alüminyum Çember Disk 3003 H24 Çember Alüminyum Pans
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Çapraz: | 80-1000mm |
Hassas Mühendislik için Alüminyum Alaşımlı Disk 1050/1060/1100 Pürüzsüz Yüzey Alüminyum Daire Disk Temper O
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
|---|---|
| Öfke: | Ç, H14, H16, H18 |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
5005 5052 5083 Alüminyum Çember Diskler Yuvarlak Plak Alüminyum Wafer
| Alaşım: | 5005 5052 5083 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Çapraz: | 80-1000mm |
Tencere için Mükemmel Korozyon Direnci ve Hafif Özellikler Sunan Özelleştirilmiş Alüminyum Daire
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 3A21, 5005, 5052, 5754, 5083, 6061, vb. |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
1000 3000 5000 Serisi Yuvarlak Alüminyum Alaşım Yaprak Disk Özel Alüminyum Daire
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,5 mm |
| Çapraz: | 80-1000mm |
Fabrika Tedarikçileri OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Alüminyum Daire Disk Alüminyum Alaşımlı Daire Levha Plaka Fiyatı
| Ürün Adı: | Alüminyum Çember Disk |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | Ç, H14, H16, H18 |
Küçük Alüminyum Çember Yaprak 1070 1060 1100 Alüminyum Metal Wafer
| Malzeme: | 1000 serisi, 3000 serisi |
|---|---|
| Çapraz: | 80-1000mm, özel |
| Kalınlığı: | 0,13-6,5 mm |
Alüminyum-1060-H18 Daire Alüminyum Disk Daire Plakaları 1100 1050 3003 Pan Tencere için Alüminyum Çember
| anahtar kelime: | Tava için Alüminyum Çember, Tencere için Alüminyum Çember, Alüminyum-1060-H18 Çember |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
| Sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
3105 Pot için Alüminyum Çemberler 1.3/4.0/2.9/0.8/1.0mm Kalınlığı
| Ürün Adı: | Alüminyum daire/disk/disk |
|---|---|
| Alaşım: | 3105 |
| Temperatör: | O,H12,H14,H16,H18,H19,H22,H24,H26,H28,F,H112,vb. |
Yemek malzemeleri için derin çizim alüminyum yuvarlak levha/alüminyum daire (A1050, 1060, 1100, 3003, 8011)
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Çapraz: | 80-1000mm |
| Renk: | Gereksinimleriniz olarak |

