Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ single sided printing laminating foil ] eşleşme 10 Ürünler.
Tek taraflı baskı laminasyon folyo AL+PET Paketleme için parlak renk
| Yapı: | AL + PET |
|---|---|
| Renk: | Kırık |
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
Baskı ambalaj folyo AL+PET Laminasyon tek taraflı sütlü film
| Renk: | sütlü |
|---|---|
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
| İç çap: | 76 / 152mm |
Sigara folyoları Saf folyo 1235 0.0065mm 0.007mm Tek Yumuşak Sigara Paket Folyoları
| Anahtar Kelime: | Sigara Folyosu Saf Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Endüstriyel ambalaj için geniş sarmal tek taraflı AL + PET laminasyon malzemesi
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Yapı: | AL+PET |
| İD: | 76/152 mm |
500ml 900ml 1000ml Folie Tepsisi Tek kullanımlık gıda Alüminyum Folie Konteyner Kapaklı Folie Tencere
| Name: | 500ml 900ml 1000ml Foil Tray |
|---|---|
| Size: | Customization |
| Capacity: | 230ml--750ml |
Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu konteynerleri Gereksinimler için ideal çözüm 3003 8011 Alaşım
| ALLOY: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| Kalınlığı: | >0,05 mm |
| öfke: | Ç, H14 |
Mavi Alüminyum Mylar Dökme Folyo Rulo AL+PET Laminasyon Filmi
| Renk: | Mavi, siyah, beyaz, vb |
|---|---|
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
| İç çap: | 76 mm vb. |
Spot Tedarik Double Zero Alüminyum folyo 6-7mic 450-700mm 1235 8079 Alaşım
| Alaşım: | 1235 8079 |
|---|---|
| Temperatör: | O, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
Mutfak için Korozyon Direnci 11 Mikron Alüminyum Folyo Bobin
| anahtar kelime: | 7 mikron alüminyum folyo, folyo kağıt alüminyum folyo, mutfak için alüminyum folyo rulosu |
|---|---|
| alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Mavi 9mic 23mic AL+PET Alüminyum Plastik Laminat Film Tek Yan
| Renk: | Mavi |
|---|---|
| İD: | 38 / 53 / 76 / 152 mm |
| OD: | 100~700 mm |
1

