Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ silver blue copper foil polyester film ] eşleşme 4 Ürünler.
AL/PET Alüminyum folyo laminasyonlu poliester film alaşımı 8079 Gümüş Mavi Bakır Renklerinde Kablo Koruma/Kanal Tel için idealdir
| Çekme Dayanımı: | ≥50MPa |
|---|---|
| Malzeme: | AL+PET+EMAA |
| Öfke: | Yumuşak |
AL/PET EMAA Lamine Alüminyum Folyo Polyester Film, Kablo Kalkanlaması, Endüstriyel Ambalaj ve Isı Yalıtımı İçin Çekme Dayanımı Sağlar
| Çekme Dayanımı: | ≥50MPa |
|---|---|
| Örnek: | Özgür |
| Alaşım: | 8006, 8011,8079 |
Sıcak erime yapışkan alüminyum folyo laminasyonlu poliester filmi alüminyum filmi al PET poliester filmi kablo koruma için ücretsiz örnek
| Kalınlık: | 0,02~0,15 mm |
|---|---|
| Çekme Dayanımı: | ≥50MPa |
| Öfke: | Yumuşak |
Siyah AL+PET kompozit alüminyum folyo esnek hava kanalı, HVAC için
| Hammadde: | PET+AL |
|---|---|
| AL Kalınlığı: | 0,006-0,05 mm |
| PET kalınlığı: | 0,012-0,05 mm |
1

