Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ sgs round metal disk ] eşleşme 13 Ürünler.
Mutfak İçin Yapışmaz Tencere Tava 6.0mm Eloksallı Alüminyum Diskler
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2021 1200 T6 Tencere İçin Alüminyum Disk Alüminyum Yuvarlak Tava
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 1050 1060 3003 3105 Parlatma Alüminyum Disk Daire Plaka Tencere için Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum daire 3003 , 1060 alüminyum daire disk , alüminyum daire yuvarlak alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Tencere için Alaşım 1050 Disk Daire Alüminyum Yuvarlak Tava
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Çap: | 80 mm - 1000 mm |
| Yüzey işleme: | Değirmen Finish, Kaplama |
Eloksal Alüminyum Yuvarlak Daire Disk Sayfası 1050 1060 1070 1100 3003 3004 8011
| Kalınlık: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Çap: | 80-1000mm |
| Adedi: | 3 Ton |
Pişirme Gereçleri İçin İplik DC CC Derin Çekme Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Özel Sertlik Anodizasyon Alüminyum Diskleri Yüksek Korozyona Direnci
| Kalınlığı: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Sertlik/Tolerans: | Özel |
| Uygulama: | Endüstriyel, Otomotiv, Tencere, vb. |
H14 Tencere Alüminyum Disk 1070 Alüminyum Yansıtıcı Levha ASTM B209
| anahtar kelime: | tencere için alüminyum disk , daire plakası alüminyum , 1060 alüminyum daire disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Pan Non Stick için A3003 Alüminyum Diskli Değirmen Finish Kaplama
| anahtar kelime: | alüminyum daire ithalatçısı , yapışmaz tava için alüminyum daire , alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Değirmen Finish Eloksallı Alüminyum Daire Plakası 10 İnç 1mm
| Ürün adı: | Alüminyum Çember / Disk |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |

