Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ round foil pans ] eşleşme 55 Ürünler.
Foliya Ramekins Yuvarlak Foliya Pans Mikrodalga Fırını Foliya Tepsisi için Yumuşak Duvar
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Boyut: | 84x75x54mm |
| Şekli: | yuvarlak |
Döner folyolar kapaklı dondurucu ve fırın güvenli pişirme pişirme kızartma bir - zaman
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| kullanımlar: | Gıda Ambalajı |
| Renk: | Gümüş |
10 inç yuvarlak folyo çanakları Tek kullanımlık alüminyum 2L büyük yuvarlak folyo tepsisi
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Adı: | 10 inç alüminyum folyo tepsisi |
| Kapasite: | 2000ml |
1L yuvarlak alüminyum tavuklar sığ alüminyum folyo tavuk yuvarlak konteyner tepsisi
| Adı: | 1L Yuvarlak Alüminyum Folyo Kabı |
|---|---|
| Çapraz: | 213mm |
| Kapasite: | 1020ml |
230ml Siyah ve Altın Sıcaklık Dükkanlı Tek kullanımlık yuvarlak kavanoz kapaklı
| Ürün Adı: | 230ml 8 oz Siyah ve Altın Isı Yalıtımlı Folyo Tavalar |
|---|---|
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
| Şekli: | yuvarlak |
Gıda ambalajı ihtiyaçları için 580ml kapasiteli siyah ve altın kapalı folyo tavukları
| Türü: | yuvarlak |
|---|---|
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
| Boyut: | 190*26mm/7.48*1.02 inç |
Yemek pişirmek için 7 8 9 inç yuvarlak alüminyum folyo tava Gümüş folyo kapı
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| kullanımlar: | Gıda Ambalajı |
| Renk: | Gümüş |
7 inç kapaklı folyo tavuklar yuvarlak folyo tepsiler açık kapaklı pizza pastası tavukları
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| kullanımlar: | Gıda Ambalajı |
| Renk: | Gümüş |
Küçük Folyo Panseri Küçük Folyo Fırın Ekmek Ekmek Ekmek Pans Tek kullanımlık
| Adı: | Küçük Folyo Kapları |
|---|---|
| Malzeme: | 3003 8011 Alüminyum Folyo |
| Kapasite: | 260ml 450ml 600ml 700ml 750ml, vb. |
9x9x2 kare alüminyum folyo tavukları pişirme teneke folyo hava kızartma kapları
| Adı: | 9x9 Kare Alüminyum Folyo Tavalar |
|---|---|
| Malzeme: | 8011 alüminyum folyo |
| Boyut: | 230x230x4,7cm |

