Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ round aluminum foil pot ] eşleşme 21 Ürünler.
Endüstriyel Aydınlatma İçin Alaşım 1060 Derin Çekilmiş Alüminyum Yuvarlak Daire Düz
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.6mm Kalın 50mm Dia H32 Alaşımlı Alüminyum Daire Sayfası
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
DD DC 99.5% 1050 6061 Alüminyum Levha Derin Çekme Tencere İçin
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Pişirme Gereçleri İçin İplik DC CC Derin Çekme Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Çap 50 - 240mm Alüminyum Çember 2 - 6mm Kalınlık 1050 3003 5052 Çin'den Üretici
| İsim: | alüminyum daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| Yüzey işleme: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
Tencere için 1050 HO Değirmen Finish Alüminyum Yuvarlak Plaka
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3003 Alaşımlı Alüminyum Yuvarlak Daire / Disk 0.4mm Diskler Daire
| anahtar kelime: | 3003 alüminyum daire, 3003 alüminyum disk,0,4 mm alüminyum daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| yüzey işleme: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
80 ila 1000 mm çapında Alüminyum Çember 0.13 ila 6.5 mm 3003 Çin'den üreticisi
| Anahtar Kelime: | 3003 alüminyum daire, 3003 alüminyum disk, 240 mm Alüminyum Daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| Yüzey işlemi: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
%99 Alüminyum Çember 2mm 2.5mm 3mm Mutfak Cihazları için Alüminyum Yuvarlak
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Kalınlığı: | 0,4-10 mm |
Paslanmaz 1100 Alüminyum Alaşımlı Daire Diskleri 80 - 1000mm Kalınlık 0.1mm
| Başvuru: | Tencere, Tava, Fritöz vb. |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Çap: | 80-1000mm |

