Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ printing packaging foil ] eşleşme 71 Ürünler.
Baskı ambalaj folyo AL+PET Laminasyon tek taraflı sütlü film
| Renk: | sütlü |
|---|---|
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
| İç çap: | 76 / 152mm |
Sigara folyoları Saf folyo 1235 0.0065mm 0.007mm Tek Yumuşak Sigara Paket Folyoları
| Anahtar Kelime: | Sigara Folyosu Saf Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Tek taraflı baskı laminasyon folyo AL+PET Paketleme için parlak renk
| Yapı: | AL + PET |
|---|---|
| Renk: | Kırık |
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
Alüminyum Folyo 8021 O Alaşım PTP Blister Ambalaj Alüminyum 45 50 60µm İlaç Sınıfı Özelleştirme Mevcut
| Alaşım: | 8021, 8011, 8079, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.022-3.0mm |
8011 0.006mm Yüksek Kaliteli Gıda Paketleri için Çift Sıfır Alüminyum Folyo
| Alaşım: | 1235,8011,8079etc |
|---|---|
| Temperatör: | O ~ H112 |
| kalınlık: | 6 ~ 50mik |
1000 8000 serisi gıda ambalaj alüminyum folyo 0,006 ila 0,009mm
| Alaşım: | 1235, 8011, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, vb. |
| Kalınlık: | 0.006-0.009mm |
Tepsi için Toptan 8 - 50 Mic Alüminyum Folyo 8011 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Rulo, Alüminyum Tepsi İçin Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Blister Barrier Foils Farmasötik ambalaj için soğuk şekillendirme alüminyum folyo
| Malzeme: | Alüminyum Folyo Lamine Poli Film |
|---|---|
| Kalınlığı: | 30-200 mikron veya ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR |
| Türü: | Rulo |
Burger Folyo Alüminyum Folyo Eğimli Altıgon Bal Arısı Kağıdı Burger Sargısı
| Malzeme: | Alüminyum Folyo ve Kağıt |
|---|---|
| Kalınlığı: | Saf Alüminyum folyo kalınlığı 7mic + 25/30/35/40gsm gıda kalitesi kağıt |
| Alaşım: | 8011 |
Ağır Alüminyum Folyo 18 "X 1000" Ev Folyo Kağıdı Alüminyum Ambalaj Folyo Rulo
| Name: | Heavy Duty Aluminum Foil 18" X 1000" |
|---|---|
| Size: | 30cm*5m,12m,30m,100m,150m,200m or customized |
| Product Type: | Roll |

