Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ prepainted color coated aluminum coil ] eşleşme 29 Ürünler.
Boyalı PE PVDF 1060 3003 3004 5052 Yapı Malzemesi İçin Renkli Kaplı Alüminyum Rulo
| Kaplama: | PE, PVDF |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,0 mm |
| genişlik/uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
Boyalı RAL Renk 1060 3003 3004 5052 PVDF PE Ön Boyalı Renkli Kaplı Alüminyum Bobin Yaprakları
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Genişliği: | gereksinimlerinize göre |
| Kaplama: | PE, PVDF |
Renkli Kaplanmış Alüminyum Rulo 3003 3004 Boyalı 5052 Eloksallı 3.0mm
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-3,0 mm |
| Genişlik: | 10-2000mm |
1060 1100 1050 h14 h16 h18 PE PVDF Boyalı Renk Kaplı Alüminyum Alüminyum Rulo Oluk İçin Rulo
| anahtar kelime: | Boyalı Alüminyum Rulo , Renkli Kaplı Alüminyum Rulo , İnşaatlar için Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
505mm 510mm Boyalı 1050 Kaplı Alüminyum Rulo O-H112
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |
Alüminyum Renkli Kaplama Çizgi Bobin Rolü 3003 3005 3105 Alaşım Sınıfı Ön Boya
| Renk: | Ral Serisi Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Genişliği: | gereksinimlerinize göre |
| Sertifika: | ISO9001, SGS, CE, CTC |
Renkli Alüminyum Rulolar Ön boyama Boya Renkli Kaplama Alüminyum Bobin
| ALLOY: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
Pvdf Renk Kaplı Alüminyum Rulo 3105 3003 1060 5052 6061 Boyalı
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
|---|---|
| Kalınlık: | gereksinimlerinize göre |
| bobin kimliği: | gereksinimlerinize göre |
3xxx 3003 Renkli ön boyama bükme çatı alaşım kaplı alüminyum sarmaşıklar için bobinler
| Adı: | Renkli Kaplamalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Sınıf: | 1100, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3104, 3105, 5005, 5052, 5754 vb. |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
A1060 A3003 Renkli Kaplı Boyalı Alüminyum Bobin T3 Temper
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |

