Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pe color coated aluminum coil ] eşleşme 162 Ürünler.
Alaşım 1060 3003 3004 5052 Temper H24 H19 Renkli kaplı alüminyum bobini
| ALLOY: | 1000 3000 5000 6000 serisi |
|---|---|
| öfke: | O H14 H18 H24 H36 T4 T8 T351, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2 mm-6,5 mm |
Boyalı PE PVDF 1060 3003 3004 5052 Yapı Malzemesi İçin Renkli Kaplı Alüminyum Rulo
| Kaplama: | PE, PVDF |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,0 mm |
| genişlik/uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
Renkli kaplı alüminyum bobin 1100 H12 Çatı Yaprakları için Metal Alüminyum Yaprak
| Kalınlık: | 0,1-6,0 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 10-1600mm |
| Kaplama: | PE, PVDF |
Renkli Kaplanmış Alüminyum Rulo 3003 3004 Boyalı 5052 Eloksallı 3.0mm
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-3,0 mm |
| Genişlik: | 10-2000mm |
PE PVDF Beyaz Alüminyum Oluk Bobin Ön Boyalı Renkli Kaplı Alüminyum Rulo Levha
| anahtar kelime: | renk kaplı alüminyum bobin, beyaz alüminyum oluk bobini, önceden boyanmış alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Parlak ve Renkli İç Dekorasyon için PE PVDF Kaplama Renkli Kaplı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | boyalı Alüminyum Rulo/Levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000Serisi, 3000Serisi, 5000Serisi, 6000Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
5000 Serisi Alaşım Rengi Alüminyum önceden boyanmış kaplı alüminyum bobini
| Alaşım/Sınıf: | 5052 5652 5154 5254 5454 5083 5754 5A02, vb. |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Genişliği: | 10mm-1600mm |
6.0mm 5251 H26 Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin Pvd Kaplama Alüminyum
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Boyalı RAL Renk 1060 3003 3004 5052 PVDF PE Ön Boyalı Renkli Kaplı Alüminyum Bobin Yaprakları
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Genişliği: | gereksinimlerinize göre |
| Kaplama: | PE, PVDF |
Alüminyum Renkli Kaplama Çizgi Bobin Rolü 3003 3005 3105 Alaşım Sınıfı Ön Boya
| Renk: | Ral Serisi Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Genişliği: | gereksinimlerinize göre |
| Sertifika: | ISO9001, SGS, CE, CTC |

