Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ packing aluminum foil roll ] eşleşme 203 Ürünler.
PVDF Kaplamalı 1100 3003 3004 3105 5052 Alüminyum Bobin Rengi Rulo Beyaz
| anahtar kelime: | Kaplamalı Alüminyum Rulolar, PVDF Renkli Kaplı Alüminyum Rulo, 1100 Kaplamalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
0.1mm Alüminyum Şerit Rulo 3mm 1 Serisi 3 Serisi 5 Serisi 6 Serisi 8 Serisi Sıcak Haddelenmiş
| İsim: | alüminyum bobin |
|---|---|
| sertifika: | ISO, RoHS |
| Toleranslar: | Müşterinin ihtiyacına göre |
Endüstriyel Aydınlatma İçin Alaşım 1060 Derin Çekilmiş Alüminyum Yuvarlak Daire Düz
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1 4 Alüminyum Elmas Plaka 18 X 36 Inch 6061 - T6 Alüminyum Plaka
| Alaşım kalitesi: | 6061 |
|---|---|
| Temperatör: | T4, T8, T112 vb. |
| Kalınlığı: | 0,12-1,2 mm |
Yuvarlak Alüminyum Plaka 3003 DC Alüminyum Çember Aşçılık malzemeleri yapımı için
| Alaşım: | 3003 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Çapraz: | 80-1000mm |
5052 H34 Alüminyum Rulo Sac Şerit Hassas Mühendislik ve İmalat için Alüminyum Çatı Rulosu
| Sertifika: | SGS, ISO, RoHS, vb. |
|---|---|
| Yüzey: | Değirmen kaplaması |
| Başvuru: | Alüminyum Pencere, Kapı, Giydirme Cephe, Korkuluk, Normal Alüminyum Profil, Dekoratif Ve Endüstriyel |
%99 Alüminyum Çember 2mm 2.5mm 3mm Mutfak Cihazları için Alüminyum Yuvarlak
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Kalınlığı: | 0,4-10 mm |
5 Bar Alüminyum Ekoseli Plaka Desenli Alüminyum Levha AA1100 Asansör Zemini için Alüminyum Baklavalı Levha
| Anahtar kelime: | Desenli Alüminyum Levha, Asansör için Alüminyum Damalı Plaka, 5 Bar Alüminyum Checker Plater Zemin, |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
0.6mm Kalın 50mm Dia H32 Alaşımlı Alüminyum Daire Sayfası
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
DD DC 99.5% 1050 6061 Alüminyum Levha Derin Çekme Tencere İçin
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

