Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ flat aluminium strip ] eşleşme 58 Ürünler.
3003H Rulo Alüminyum Stok 8011 Alüminyum Sac Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 3105 5052 Alüminyum Elmas Plaka 4x8 8/1 Sac 2200mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha 1100,3105 alüminyum levha,5052 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tepsi için Toptan 8 - 50 Mic Alüminyum Folyo 8011 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Rulo, Alüminyum Tepsi İçin Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Gıda Sınıfı 1070 1050 Alüminyum Folyo Rulo 0.2mm Kalınlık
| anahtar kelime: | alüminyum folyo üreticileri , gıda kapları için alüminyum folyo , alüminyum folyo rulo altın |
|---|---|
| alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Jumbo Gıda Kapları İçin ID 76mm
| anahtar kelime: | Gıda Kapları için Alüminyum Folyo, alüminyum folyo rulosu altın, altın alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım Tipi: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| İç Çekirdek Malzemeler: | Alüminyum Çekirdek, vb. |
Çin Fabrikası 8011 Alüminyum Folyo Rulo Fiyat Gıda Sınıfı Folyo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Rulosu, Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, 8011 Alüminyum Foll Fiyatı |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Yapı Malzemesi Plakası İçin Yüksek Kaliteli 1050 Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha, 1050 alüminyum levha, Yapı Malzemesi İçin Alüminyum Sac |
|---|---|
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
| Kalınlık: | 0.2mm-350mm |
Fabrika Fiyatı 1050 Alüminyum Levha O-H112 Alüminyum Levha Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha,1050 alüminyum levha,1050 alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Alaşımlı Levha H32 Levha
| Anahtar kelime: | 6061 Alüminyum Levha, ambalaj için alüminyum levha, 6061 H32 alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| Öfke: | O - H112 |
5083 Eloksallı Alüminyum Levha Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Levha
| anahtar kelime: | 5083 Alüminyum Levha,5083 Alüminyum Levha,5mm alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |

