Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ colored aluminum coil stock ] eşleşme 516 Ürünler.
Alaşımlı Alüminyum 5052 5083 5754 Levha Kalınlığı 4mm 25mm Alüminyum Levha Alüminyum Rulo Levha
| İsim: | Alüminyum Sac Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1060/3003/5052/6061 Alüminyum Yapraklar Rulo Alüminyum Bobin Plak Alüminyum Şerit
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,5 mm |
| Genişlik: | 10-2000mm |
1060 3003 1.5/2.0/3.0mm*1200mm Isıtma Alüminyum bobini
| Alüminyum alaşımı: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
Alüminyum bobin 3003 3004 3005 3103 3105 3A21 Alaşım Sınıfı Özel Kalınlık Genişliği
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,5 mm |
| Genişlik: | 10-2000mm |
Stokta 3003 3004 3005 Alaşımlı Alüminyum folyo rulo Alüminyum sarmal Jumbo rulo
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Malzeme: | 3000 Serisi Alüminyum Alaşımlı |
| Kalınlık: | 6-20 mikron |
0,1 - 3,0 mm Alüminyum Rulo Şerit Eloksal 1060 1100 3003 8011
| Kalınlık: | 0,1-3,0 mm |
|---|---|
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
5052 6061 8011 0.2-10mm kalınlığında alüminyum plaka alüminyum bobin alüminyum şerit fabrika doğrudan teslimat
| Name: | Aluminum Strip |
|---|---|
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Alloy: | 1000series-8000series |
0.7mm Alüminyum Oluk Bobin 1050 1060 1070 1100 3003 iniş çıkışlı Alüminyum Bobin
| Anahtar Kelime: | alüminyum bobin oluğu, alüminyum bobin 3003, alüminyum levha 0.7mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Oluk Bobin Alüminyum Kanal Mektup Bobin Oluk için Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 h32 Alüminyum Alaşımlı Rulo 3003 Alüminyum Rulo 1060 1100 Alüminyum Oluk Rulosu
| Kelime: | 5052 h32 Alüminyum Alaşımlı Rulolar , alüminyum rulo , oluk için alüminyum bobin |
|---|---|
| Ödeme şartları: | L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, Money Gram, vb. |
| sertifika: | ISO, ROHS |

