Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum take out containers ] eşleşme 1116 Ürünler.
Foliya Gastronorm Tepsileri 2400ml Ağır Güçlü Tam Büyük Boyutlu Alüminyum Foliya Tepsisi
| Adı: | 2400ml Foliya Gastronorm Tepsileri |
|---|---|
| Topla.: | 308x208mm |
| En üstte.: | 304x192mm |
Siyah yapıştırıcı alüminyum poliester laminasyon kanalı PET+HDPE+VMPET filmi
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Çiğ madde: | PET+HDPE+VMPET |
| İD: | 76 mm |
Alüminyum folyo Mylar AL + PET Kablo koruması için bakır renkli tek taraflı
| Yapı: | AL + PET |
|---|---|
| Renk: | Bakır |
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
O-H112 Temper 1050 1100 Tencere İçin Alüminyum Yuvarlak Tabak
| Ürün adı: | Alüminyum Çember / Disk |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000series-8000series |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tavan için 2000mm Genişlik 1200 1100 Alüminyum Alaşım
| isim: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
İnşaat Endüstrisi için 0.2mm H24 1060 Alüminyum Metal Şeritler
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
1 İnç Geniş 5XXX 5251 H22 Alüminyum Şerit Bobin
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1000 Serisi 4.0mm H22 1060 İnce Metal Şeritler Alüminyum Levha
| Ürün Adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Sanayi Dekoratif Dilme 0.2mm Alüminyum şerit 1050 H24
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Oluk Bobin Alüminyum Kanal Mektup Bobin Oluk için Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

