Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy coil sheet 2mm ] eşleşme 329 Ürünler.
Süblimasyon Alüminyum Boşluklar Sac Rulo İmalatı Alüminyum Sac
| Kelime: | süblimasyon alüminyum levha , alüminyum sac imalat , Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3mm Alüminyum Levha 10mm Alüminyum Levha 5x10 Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | 3mm Alüminyum Levha, 10mm Alüminyum Levha, 5x10 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
İnce Alüminyum Levha 8x4 Alüminyum Levha 6061 T6 Alüminyum Levha
| Kelime: | İnce Alüminyum Levha , 8x4 Alüminyum Levha , 6061 T6 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Özel Alüminyum Levhalar 6061 T4 6063 6083 5754 5053 A5052 H32 Alüminyum Levha Rulo Rulo
| anahtar kelime: | özel alüminyum levhalar, alüminyum levha rulo rulosu, a5052 h32 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
2mm 3mm Kalın Eloksallı Alüminyum Levha 5052 5083 1050 3003 H14 Dış Mekan Kullanımı İçin
| anahtar kelime: | 2 mm 3 mm kalınlığında alüminyum levha, eloksallı alüminyum levha, dış kullanım için alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha Kareli Desenli Plaka Alüminyum Kareli Plaka
| anahtar kelime: | Alüminyum Kontrollü Plaka , Alüminyum Kontrollü Desenli Plakalar , 5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Desen Boyutu: | özelleştirilmiş |
Alüminyum Ayna Levha
| Ürün Adı: | Aydınlatma Yansıtıcı Oranı %86 alüminyum ayna levha, Aydınlatma Yansıtıcı Oranı %95 cilalı alüminyum |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
Pan Non Stick için 25mm 30mm Yuvarlak Disk 1050ho A3003 Alüminyum Levha Pan Alüminyum Çember
| Ürün adı: | tava yapışmaz için alüminyum daire , 3003 alüminyum daire , 1050ho alüminyum daire alüminyum |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Kağıdı 1100 1235 Alüminyum Konteyner Folyo Genişliği 1500mm
| anahtar kelime: | alüminyum folyo , Alüminyum Folyo Kağıt , alüminyum folyo jumbo rulolar |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum Folyo İthalatçıları Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda için Ev Alüminyum Kağıt Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum kap folyo film jumbo , özel alüminyum folyo , alüminyum folyo rulo fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

