Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminium strip 3mm ] eşleşme 148 Ürünler.
1mm 2mm Alüminyum İnce Şerit 1000 serisi Esnek Alüminyum Şeritler
| alaşım: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| öfke: | O-H112,T3-T8 |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
1xxx 3xxx Nijerya'da En İyi Alüminyum Çatı Sayfası 0.3mm-0.7 Alüminyum Çatı Sayfası
| anahtar kelime: | nijerya'daki en iyi alüminyum çatı kaplama levhası, alüminyum levha 0.3mm, alüminyum çatı kaplam |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 1060 1070 Radyatör Çeşitleri Trafo Alüminyum Şerit Fiyatı
| isim: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
10mm Geçiş Alüminyum Şerit Bobin Eloksallı Alüminyum 8000 Serisi
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm 3mm Kalın Eloksallı Alüminyum Levha 5052 5083 1050 3003 H14 Dış Mekan Kullanımı İçin
| anahtar kelime: | 2 mm 3 mm kalınlığında alüminyum levha, eloksallı alüminyum levha, dış kullanım için alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3004 3104 Alüminyum Bobin Şerit Radyatör Tipleri Trafo Alüminyum Şerit Fiyatı
| isim: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Çatı Kaplama Alüminyum Levha 1060 3mm Alüminyum Rulo Alüminyum Kg Fiyatı
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 Alüminyum Sac Metal 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm H32 Sac Fabrikası
| anahtar kelime: | H32 Alüminyum Levha,5052 alüminyum levha,0,1 mm alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 5052 |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
Esnek Boru için 3003 HO 0.3mm 6061 T6 Alüminyum Şerit
| alaşım: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| öfke: | O-H112,T3-T8 |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
5005 Alüminyum Bölme Şeridi 8000 Serisi Alüminyum Alaşımlı Şerit 6.5mm
| İsim: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |

