Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil jumbo roll ] eşleşme 41 Ürünler.
Alüminyum folyo Jumbo Roll Ev gıda sınıfı 14 Mikron Folyo ham madde
| Ambalajlama: | ahşap paket |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Rulosu |
9 Mikron 10-18 Mikron 8011 8006 8021 8079 Mutfak Alüminyum Folyo Gıda / Konteyner için Jumbo Roll
| genişlik/uzunluk: | İhtiyacınıza göre |
|---|---|
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Rulosu |
| Kaynağı: | Henan Çin |
8011 1235 1100 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 0.08 - 0.15mm Gıda Sınıfı
| anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları,Alüminyum Folyo 35 Mikron,1235 Alüminyum Folyo 215 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Alaşım 1235 8011 8079 3003 Alüminyum folyo Jumbo Roll Packaging/Laminated Foil için
| Alaşım: | 1235, 8011, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, h18 |
| Kalınlık: | 0,006-0,2 mm |
8079 8006 Kağıt Alüminyum Folyo Jumbo Gıda Ambalajı 11 Mikron 35 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| Anahtar kelime: | Kağıt Alüminyum Folyo,35 Mikron Alüminyum Folyo,Alüminyum Folyo 1235 Jumbo Roll Gıda Ambalajı |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8011 Alaşımlı Gıda Sınıfı Jumbo Alüminyum Folyo Rulo Laminasyon
| anahtar kelime: | Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, Alüminyum Folyo Haddehane, 8011 Alaşımlı Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Kalem: | Tedarikçi İkram Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıdı, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum Folyo Rulo 38 mikron 300 mm 3003 3004 3105 Food Grade Alüminyum Folyo Rulo Jumbo
| anahtar kelime: | Rulo Alüminyum Folyo, Alüminyum Folyo Rulo Jumbo, alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3003 3004 3105 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 38 Mikron 300mm Alüminyum Folyo 12x1000
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Folyo Rulo Jumbo,alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Ev 8011 Alüminyum Folyo Rulo H112 Yumuşak Jumbo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo , alüminyum folyo ruloları , Alüminyum Folyo Jumbo Ruloları |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8011 H24 10mic Kalınlıklı Alüminyum Folyo Depo Folyo Jumbo Roll Paketleme için
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Öfke: | H24 |
| Kalınlık: | 0.01mm |

