Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 6063 6061 t6 t4 aluminum coil ] eşleşme 24 Ürünler.
Alaşım 6063 6061 t6 t4 Alüminyum Rulo Alüminyum Levha Rulo Stok
| anahtar kelime: | 6063 6061 t6 t4 alüminyum bobin , 6061 alüminyum alaşımlı rulo , alüminyum bobin 6063 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
Alüminyum Levha İmalatı 6061 Alüminyum Levha Kg Fiyatı 6082 t6 6061 t651 Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | Alüminyum 6061 t6 kalınlığı 4 mm, alüminyum bobin tabaka, alüminyum 6061 t4 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
T6 Anodizasyonlu Alüminyum Yaprak Çizgi Bobini Özel Boyut
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| şekli: | Levha, Levha, Bobin |
| Renk: | Gümüş, Şampanya, Siyah, Bronz, Altın vb. |
5052 Renkli Alüminyum Bobin Mükemmel Görünüm 032 Alüminyum Bobin Alüminyum Boyalı Bobin
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Genişliği: | 20-2400mm |
Kanal Harfi 1060 H14 1050 1100 3003 3005 için 0.4mm 0.5mm İnce Alüminyum Şerit Bobin
| anahtar kelime: | Alüminyum Şerit Bobin , Kanal Mektubu için Alüminyum Şerit , 1060 h14 Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Yüzey: | Değirmen Finish, Lekesiz, Kaba Kenarsız |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm 3mm 4mm Alüminyum Yaprak Denizcilik Kaliteli Alaşım 6063 6061 Alüminyum Plak
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| öfke: | T6, T651, T4, T851, vb. |
| Kalınlığı: | 0.10mm-350mm |
Eloksallı Alüminyum Levha Standart İhracat Paketi
| Yüzey: | Parlak, Mat, Saç Çizgisi, Fırça, Kumlama, Damalı, Kabartmalı |
|---|---|
| Şekil: | Levha, Levha, Bobin |
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
Eloksallı Alüminyum Levha Levha 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Genişlik: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Alaşımlı Levha H32 Levha
| Anahtar kelime: | 6061 Alüminyum Levha, ambalaj için alüminyum levha, 6061 H32 alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| Öfke: | O - H112 |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Levha Alaşımlı Levha H32 Levha 350mm
| anahtar kelime: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |

