Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum channel letter coil ] eşleşme 29 Ürünler.
Düşük Fiyat Alüminyum Bobin 3104 3105 3003 3004 Kanal Mektubu için Alüminyum Trim Bobin Alüminyum Bobin
| anahtar kelime: | Alüminyum Trim Bobin , kanal harfi için alüminyum bobin , 3104 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
Kanal Mektubu için 1050 2mm 1100 3003 Renkli Kaplı Alüminyum Bobin
| anahtar kelime: | 1050 2 mm alüminyum bobin, kanal harfi için alüminyum bobin, renk kaplı alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kanal Mektubu için Channelume Alüminyum Şerit Renkli Ayna Alüminyum Bobin Şeridi
| anahtar kelime: | Channelume Alüminyum Şerit , Renkli Ayna Alüminyum Bobin Şeridi , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kanal Mektubu için Renkli Boyalı Alüminyum Levha ve Alüminyum Bobin
| Anahtar kelime: | Renkli Boyalı Alüminyum Levha , Renkli Boyalı Alüminyum Bobin , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
Kanal Harfi 1060 H14 1050 1100 3003 3005 için 0.4mm 0.5mm İnce Alüminyum Şerit Bobin
| anahtar kelime: | Alüminyum Şerit Bobin , Kanal Mektubu için Alüminyum Şerit , 1060 h14 Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Yüzey: | Değirmen Finish, Lekesiz, Kaba Kenarsız |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1xxx Serisi 3 - 2600mm Genişliği Alüminyum Çizgi Bobini Kanal Mektubu için
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
Kanal Mektubu için 0.13mm-6.5mm Alüminyum Oluk Bobin Rulo
| Ürün Adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum LED 3D İşaret Çizelge Rengi 1060 1070 Kablo için kanal harfi
| Seriler: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 3-2600mm |
1xxx 3xxx 5xxx Serisi Boyalı Alüminyum Bobin 1.0mm Kanal Mektupları için Renk Kaplı Alüminyum Bobin Rulosu
| anahtar kelime: | renkli alüminyum bobin, renkli kaplamalı alüminyum bobin, renkli alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Kanal Mektubu ve Reklam Kullanımı Renkli Alüminyum Bobin Şeritleri LED Şerit Alüminyum
| Adı: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,4 mm, 0,5 mm, 0,6 mm, 0,8 mm |
| Genişliği: | 4cm, 5cm, 6cm, 7cm, 8cm, 9cm, 11cm |

